O nas

Sklep internetowy Offi-Pap zaprasza do zapoznania się z ofertą artykułów biurowych. Jesteśmy rodzinną hurtownią artykułów papierniczych z długoletnią tradycją. Od 28 lat zaopatrujemy urzędy, firmy oraz szkoły w produkty biurowe najlepszych marek. Ofertę kierujemy także do Klientów indywidualnych, którzy poszukują sprawdzonych i przydatnych artykułów papierniczych. Zależy nam na tym, by Klienci byli zadowoleni z dokonywanych u nas zakupów, dlatego w razie potrzeby doradzamy w wyborze produktów. Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze artykuły biurowe, w tym te przydatne w szkołach oraz firmach.

Sklep papierniczy online

W naszym sklepie papierniczym online znajdziesz duży wybór produktów biurowych, które ułatwiają codzienną pracę. Dbamy o to, by jak najszybciej realizować wszystkie zamówienia. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, niezależnie od wielkości jego zamówienia. Jako polska firma umożliwiamy szybką i bezproblemową wymianę towarów. Do każdego zamówienia dodajemy także mały upominek. Klienci z naszej strony mogą liczyć na fachową obsługę oraz prosty i intuicyjny system realizacji zamówień. U nas kompleksowo wyposażysz swoją firmę we wszystkie niezbędne artykuły papiernicze i biurowe!

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Przygotowując asortyment naszego sklepu internetowego z artykułami biurowymi pod uwagę braliśmy potrzeby zarówno dużych firm, jak i Klientów indywidualnych. Dzięki temu znajdziesz u nas podstawowe produkty biurowe, takie jak: notatniki, długopisy, markery, czy pędzle. Dodatkowo oferujemy pełne wyposażenie niezbędne do codziennej pracy w urzędach i korporacjach, w tym zszywacze biurowe, segregatory, koperty oraz sprzęty biurowe – bindownice, kalkulatory i noże do kopert.

Nasza oferta spełni także oczekiwania każdego dziecka, które lubi rysować, malować lub wykonywać inne prace plastyczne. Zapewniamy szeroki wybór artykułów niezbędnych do tworzenia rękodzieł. W asortymencie znaleźć można m.in. szkolne farby plakatowe, bloki rysunkowe i techniczne, pędzle, mazaki, kredki i wiele innych. Do prac artystycznych często wykorzystywane są również kleje, ciastolina, modelina, czy krepina.

W naszym sklepie internetowym dostępne są również popularne obecnie tablice flipchart, czyli przenośne tablice o kompaktowych rozmiarach służące do prezentacji. Oprócz tego proponujemy potrzebne akcesoria, takie jak: bloki do flipchartów, folie oraz markery.

Artykuły szkolne w naszej ofercie

W hurtowni nie brakuje artykułów papierniczych szkolnych potrzebnych każdemu uczniowi. U nas klient skompletuje całą wyprawkę szkolną. Zapewniamy bogaty asortyment zeszytów (w kratkę, w linie, do nut), długopisów i piór, gumek do ścierania, ołówków, korektorów, linijek, cienkopisów, temperówek, teczek i wielu innych produktów. Wszystko to można zapakować do proponowanych przez nas piórników. Uczniom zorganizowanym, lubiącym planować proponujemy kalendarze oraz notesy.

Dla uczniów lub ich rodziców, którzy chcą wyprawkę szkolną skompletować szybko i sprawnie przygotowaliśmy ofertę gotowych zestawów, w których znajdują się potrzebne produkty, m.in. w wersji personalizowanej dla chłopca i dziewczynki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą artykułów biurowych na naszej stronie internetowej, jak również do zakupów w stacjonarnym sklepie!